27.2.2018

60 % finančních nákladů – tolik můžete ušetřit v případě, že se místo stavby garáže svépomocí rozhodnete pro koupi již hotové garáže. To je skutečně úctyhodná částka, která pomůže ušetřit váš rozpočet. Jaké další výhody mají betonové garáže?

5.2.2018

Určitě jste už mnohokrát někde viděli betonovou garáž. Pamatujete si na jednoduchý šedivý kvádr. Skutečnost ale může být i jiná – můžete si vybudovat i esteticky dokonalou garáž.

garáž

28.12.2017

Vybudovat garáž co nejrychleji, takový je sen většiny majitelů automobilů. Může se vám také splnit, to není příliš velký problém. Když si zvolíte hotovou garáž, pak máte velkou výhodu – skutečně se jí můžete dočkat ve velice krátkém časovém horizontu. Vlastně si necháte přivézt již hotový produkt, který jenom osadíte.

garáž

30.10.2017

Pryč jsou betonové garáže jako nudné šedivé kostky. Je škoda, aby byly ošklivými, nudnými objekty, které nikoho nenadchnou. Vždyť jsou přece součástí našeho životního prostoru a jako takové mohou být i příjemnými, živými, veselými objekty, které budou hezky ladit se svým okolím.

12.10.2017

Šedá nuda, tak si mnozí lidé představují garáž. Skutečnost ale může být mnohem hezčí. Klidně si můžete garáž sladit se zbytkem svého domu pomocí barevné fasády. Ano, je to tak. Barvy nejsou vyhrazeny pouze pro váš dům. Stejně úspěšně je můžete využít i pro garáž. Nebojte se toho.

23.9.2017

Všichni znáte klasický našedlý kvádr: betonovou garáž. Jednoduchá standardizovaná garáž opravdu má takovou podobu. Tím ale nemusí výběr betonových garáží ani zdaleka končit. I tento kvádr má celou řadu variant. Můžete si tak vybrat garáž přesně podle svých potřeb, a to takovou, která skvěle zapadne do okolí.

7.9.2017
Garáž pro váš vůz by měla být nejenom funkční, ale také zapadat do celkového rázu okolí domu, města, krajiny. Zkrátka a jednoduše, nejde jenom o ochranu vašeho plechového společníka, ale důležitý architektonický prvek. Určitě nechcete, aby si na vaši garáž někdo ukazoval prstem a kritizoval, jak je ošklivá.

16.8.2017

Infračervené záření prostoupí naší pokožkou, ohřeje svalovou hmotu i klouby. Uvolní svalové napětí, pomůže vám odbourat stres a také zlepšit náladu.

8.8.2017

Ne na každé zahradě je kvalitní půda, která má dostatek živin a je vhodná k pěstování. Tento nedostatek se dá ale jednoduše vyřešit pomocí kaskádových záhonů.

25.7.2017

Ve stavebním i průmyslovém trhu převládá poptávka po nářadí na benzín. Důvodů je několik: nikdo nechce při práci zápasit s kabelem a s prodlužováky.

19.7.2017

Zkrášlit svou zahradu můžete pomocí okrasné zahradní zídky. Vyřeší problém se záhony i neposlušným svahem.

13.7.2017

Rozhodli jste se pro údržbu zahrady? Jednoduché prefabrikáty vám umožní rychlé vybudování opěrné zdi.

6.7.2017

Zahradní bazén je výbornou akvizicí, kterou oceníte hlavně v parných letních dnech. Na našem trhu si můžete vybrat z celé škály rozličných typů zahradních bazénů. Záleží hlavně na prostorových možnostech zahrady a naditosti vaší portmonky.

29.6.2017


Na dovolenou do zahraničí jezdí Češi rádi, ale mezi nejoblíbenější destinace stále patří vlastní zahrada.

22.6.2017

Nemáte kam zaparkovat auto, ale představa drahé a především zdlouhavé výstavby garáže vám vhod zrovna nepřijde? Problém můžete vyřešit pomocí moderního přístřešku na auto, tzv. carporte.

21.6.2017

Mobilní dům můžete přesunovat i na dlouhé vzdálenosti. Nový si pořídíte zhruba od 250 000 Kč, starší modely od 90 000 výše.

20.6.2017


Bydlení v panelákovém či činžovním bytě nebo v rodinné vilce se zatím rozhodně nestává přežitkem, ale stále více lidí se zaměřuje na i jiné typy obydlí.

19.6.2017

Budu stavět dům rozhodnete se možná. Protože ale máte velmi napjatý rozpočet, svoje rozhodnutí pečlivě zvažujete. Také nevíte, zda se třeba v příštích letech nebudete stěhovat za prací. Má v takovém případě vůbec smysl investovat do trvalé stavby? Pravděpodobně ne. Vaše nároky splní mobilní dům.

16.6.2017

Dnešní bazény jsou cenově mnohem dostupnější než v předcházejících dekádách. Zdaleka se už nejedná o doplněk, který si mohou dopřát jen ti nejmovitější.

15.6.2017

Svažitý terén na zahradě může dělat řadu potíží. Platí to hlavně tehdy, chcete-li stavět bazén nebo zahradní domek.

14.6.2017

Pokud se nechcete cítit jako na divadelním pódiu pokaždé, když někdo projde kolem domu, vyměňte klasický laťkový plot za zrakem neproniknutelnou bariéru.

13.6.2017

V současné době je možné využívat pro stavby oplocení a zídek v zahradě celou škálu materiálů. Používají se gabiony, vibrolisované bloky, betonové opěrné zdi, tvárnice a mnoho dalšího.

12.6.2017

Doba koupání je tady a váš bazén vyžaduje správnou péči, než se vrhnete na koupání.

23.5.2017

Mít vlastní dům není rozhodně nesplnitelné přání i s menším finančním rozpočtem. Montovaný dům z betonu můžete mít k dispozici za pár týdnů, upravený na míru vlastním potřebám a požadavkům.

22.5.2017

Udržovat zahradu v dobrém stavu není zrovna ten nejsnadnější úkol, ale s patřičným nářadím se to zvládnout dá.

19.5.2017

Rozhodli jste se pro zastřešení pergoly? Pokud ano, vhodnou variantou je hliníková pergola ve spojení se zastřešením pomocí polykarbonátu. Nabízí ty nejoptimálnější užitné vlastnosti. Polykarbonát je moderní materiál, který skvěle doplní hliníkovou konstrukci.

18.5.2017

Chcete svůj příbytek na kolečkách obývat po celý rok? Pak je potřeba uvažovat o dokonalém zateplení a izolaci. Některé domy jsou již zateplené, ale starších modelů je potřeba provést revitalizaci.

17.5.2017

Postavit si vlastní domek nemusí být v současnosti nic nereálného ani pro lidi s průměrnými příjmy. Chcete to ale zbavit se představy o velké cihlové stavbě a vydat se trochu méně tradiční cestou.

16.4.2017

Zaujala vás možnost pořídit si mobilní dům? Nechte si čas na rozmyšlenou a zvažte, který dům montovaného domu bude pro vás nejvhodnější. Zodpovězte si několik níže uvedených otázek, abyste zvolili tu nejlepší variantu.

15.5.2017

Pořídit si zahradní nábytek je mnohem složitější rozhodnutí než si pořídit nábytek například do obývacího pokoje. Je potřeba dbát nejen na výtvarnou stránku, ale mnohem více i na nepoddajnost.

12.5.2017

Beton se do zahrady hodí v jakékoliv podobě. Oproti přírodnímu kameni je velmi levný, vypadá krásně v jakékoliv podobě.

11.5.2017

Mobilní domy nabízí celou řadu zajímavých alternativ. Při správném výběru vám poskytnou plnohodnotné bydlení.

10.5.2017

Mít v současnosti vlastní dům nemusí být pro většinu Čechů tak nereálné jako v minulých dekádách. Je však potřeba zapomenout na bydlení v cihlové stavbě, ale hledat alternativy.

9.5.2017

Nechat si v současnosti postavit prostorný rodinný dům, kvalitní garáž či komfortní kanceláře je mnohem jednodušší a hlavně levnější než v minulosti.

5.5.2017

Bydlení v rekonstruovaném podkroví je dnes zcela běžnou záležitostí. Půdní byty jsou většinou k nerozeznání od těch klasických, až na střešní okna. Střešní okna můžete mít i v mobilním domě.

4.5.2017

Neumíte si představit léto bez koupání, ale už nechcete chodit stále na to stejné koupaliště? I k mobilnímu domu si můžete pořídit bazén.

3.5.2017

Betonové garáže jsou nejen mobilní, ale také nabízí velké množství variant a široké možnosti využití.

2.5.2017

Oplotit svůj pozemek nebo vybudovat oporu svahu můžete velmi jednoduše. Pomohou vám k tomu opěrné zdi z betonu.

28.4.2017

Pod pojmem montovaný mobilní dům je moderní řešení pro celoroční bydlení. Nabídne vám velmi příznivou cenu i realizaci v krátkém čase v porovnání se zděným domem.

27.4.2017

Mobilní domy byly u nás ještě donedávna málo známé. V posledních letech jejich popularita stoupá. Je mobilní dům plnohodnotnou náhradou klasického bydlení?

26.4.2017

Zahrady se svažitým terénem lze vymodelovat a zajistit s použitím opěrných zdí.

24.4.2017

Svažitý terén může dělat nemalé problémy, zvláště pokud se chystáte provádět na takovém povrchu stavební práce. Ale stejně jako většina problémů i tenhle má řešení.

21.4.2017

Betonové zdi nejsou jen kus betonu, který vám na pozemku překáží. Naopak mají mnoho užitečných funkcí.

20.4.2017

Najít dnes levné bydlení, které nebude smrsknuté do pár metrů čtverečních, je fuška. Ovšem dá se to. Nesmíte ale přemýšlet příliš konzervativně.

19.4.2017

Při úpravě svahové zahrady se neobejdete bez opěrných zdí. Zabezpečí stabilitu terénu a zvýší jeho atraktivitu.

18.4.2017

V USA, Německu či Finsku jsou montované domy velmi populární. Navzdory tomu, že mají montované domy řadu výhod, nejsou u nás zdaleka tak rozšířené. Důvodem jsou například mylné informace o vlastnostech dřeva či betonových prefabrikátů. Proč si pořídit montovaný dům?

14.4.2017

Pohyblivé domy, garáže i pracoviště dnes zažívají žně. Jsou cenově zajímavější než tradiční usedlé stavby, ale ne na úkor pohodlí.

13.4.2017

Chcete si postavit bazén, ale terén u vašeho domu nepatří k nejrovnějším? Tento problém se dá vyřešit pomocí opěrné zdi.

12.4.2017

Bydlet v podnájmu je zbytečně drahé a pořizovat si byt či rodinnou vilku také není nejlevnější záležitostí. Alternativa ale existuje, i když pro mnoho lidí může být neakceptovatelná.

11.4.2017

Automobil bychom neměli nechat mrznout v zimě venku. Pořídit mu můžete betonovou garáž.

10.4.2017

Mobilní domy u nás zatím příliš rozšířené nejsou. Přinášíme důvody, proč bydlet v mobilním domě.

6.4.2017

Vlastní dům je vysněným cílem mnoha lidí, ale ne každý na něj dosáhne. Není však potřeba pokukovat pouze po rodinných vilkách. Existují i jiné a mnohem levnější možnosti.

5.4.2017

I svahová zahrada vám přinese mnoho užitku. Zahradu ve svahu je potřeba náležitě udržovat, doplnit o terasy, zídky tak, aby vypadala přirozeně.

4.4.2017

Chcete si postavit novou dílnu, s co nejnižšími finančními prostředky a co nejrychleji?

3.4.2017

Nechcete už bydlet v paneláku a na rodinný domek nemáte peníze? Existují i jiné možnosti, stačí jen dokořán otevřít oči.

Stavíte dům a chcete mít nad ním dohled? Řešením pro vás může být mobilní dům.

Nejjistější ochranou vozidel je garáž. Pokud se ale nehrnete do stavění, můžete si zvolit jeden z mnoha druhů prefabrikátů.

Ne každý má to štěstí, aby jeho dům stál na dokonale rovném pozemku, obvykle se půda svažuje. V takovém případě je například výstavba bazénu složitá, mnohdy i nemožná. Zarovnání terénu ale není nic složitého, stačí vědět jak na to.

Plánujete stavět dům, který bude levný a ekologický? Můžete si pořídit dům bez dlouhého čekání. Díky modulární stavbě můžete bydlet do týdne.

Potřebujete srovnat terén v zahradě, zajistit svah nebo oddělit parkovací plochu od trávníku? Pomohou opěrné zdi, které mají mnoho podob.

Chystáte se na stavbu domu? Je potřeba nejprve připravit stavební parcelu.

Úpravám terénu se nevyhneme, ať už budujeme terasu, bazén nebo chodníčky v zahradě.

Mnoho mladých lidí touží po vlastním domě, ale problémem je často zvolit správnou velikost. Často se tak řeší dilema pořídit si malý dům a časem jít do většího nebo si rovnou pořídit velký dům, který je finančně nákladnější?

Za chvíli je tady jaro a nastane čas jarních prací na zahrádce. Jste připraveni?

Je nejvyšší čas budovat základy rodinných domů. Obraťte se na zkušeného dodavatele, který provede veškeré výkopové a zemní práce, provede výkopy pro inženýrské sítě a zrealizuje celou základovou desku.

Dřevo je bezpochyby nejoblíbenější surovinou na vytápění v kamnech a krbech. Vyberte si správné nářadí pro jeho rychlou přípravu.

 

Pokud uvažujete nad novou garáží, je potřeba zvážit, pro jaký typ se rozhodneme. Zděná garáž jako součást domu znatelně ukrojí z celkové podlahové plochy domu.

Zejména mladí dnes hledají způsob, jak bydlet co nejlevněji. Levnou alternativou jsou montované domy z prefabrikátů.

montovany dum

 

Čím dál více mladých lidí a studentů využívají možnosti mobilního bydlení. Vyhledávají malé dřevěné domy, které využívají pro bydlení v souladu s přírodou a možnostmi cestování.

Máte svahovitou zahradu a nevíte co s tím? Svah můžete srovnat pomocí opěrné zdi. Ta zabezpečí stabilitu celého terénu a vaše zahrada získá atraktivní vzhled. Možností, jak svah zpevnit je hned několik.

zahradní slunečník

Slunečník nás ochrání před přímým sluncem i nepříjemným větrem. Aby sloužil jak má, je potřeba si vybrat vhodný slunečník podle velikosti a kvality materiálu, ze kterého je vyroben.

bazén do země

Bazén u rodinného domu či chalupy by nám měl přinést mnoho radosti i užitek v podobě utužování fyzické kondice. Aby veškerá vaše očekávání byla naplněna do puntíku, musíte si vše řádně promyslet. Jaké mají bazény do země výhody?

Opěrné zdi, obrubníky, terasy, schodiště... Potřebujete udělat terénní úpravy, ohraničit příjezdovou cestu, srovnat svah zahrady nebo postavit plot či vyšší zeď? Opěrné zdi z betonu jsou jedinečným pomocníkem.

Zajímavou alternativou ke klasickému domu nebo bytu mohou být mobilní domy. Jsou tyto domy vhodné k bydlení? V našem článku vám přinášíme informace o tom, co trvalé bydlení v mobilním domě přináší.

 

Potřebujete-li do garáže podlahu, máte mnoho možností výběru materiálů. Pro nenáročnost na údržbu a jedinečné vlastnosti je nejlepší beton. Betonová podlaha se hodí do každé garáže a díky barevnému nátěru vůbec nemusí být vaše garáž fádní.

příprava bazénu na sezonu

Ačkoliv venkovní bazén využíváme především v letních měsících, pečovat o něj musíme i v ostatních měsících a především na jaře, před začátkem koupací sezóny. Poradíme vám, jak na to.

Máte-li zahradu se svažitým terénem, pak víte, jak je těžké získat rovnou plochu pro terasu či bazén. Opěrné zdi jsou jedním ze způsobů, jak vyřešit výrazné výškové rozdíly v zahradě. Díky použití opěrné zdi můžete svůj pozemek využívat mnohem efektivněji.

Garáž má za úkol ochránit náš vůz před nepříznivým počasím, prudkým sluncem a UV zářením a také před zloději. V případě, že nám garáž u domu chybí a přemýšlíme o jejím pořízení, je vhodné se zaměřit na prefabrikované betonové garáže na klíč. Stačí si jen vybrat, zda chcete mobilní betonovou garáž, dřevěnou nebo plechovou.