Péče o zákazníka

Péče o zákazníka je pro nás stejně tak důležitá jako prvotřídní kvalita našich výrobků. Naším cílem je nejenom poskytnout Vám řešení garážového stání, ale také Vám pomoci se službami, které jsou s realizací betonové garáže spojeny.

garáže

Co můžete očekávat při pořízení nové betonové garáže?

1. Sdělíte nám Vaši představu o betonové garáži

Zákazník nás seznámí se svou představou o typu a rozměru garáže včetně dalšího možného příslušenství.
Vybírat můžete i z naší akční nabídky.

2. Obdržíte cenovou kalkulaci

Zpracování cenové nabídky je vždy ZDARMA a je NEZÁVAZNÉ.
Nabídka je platná 90 dnů a je zpracovaná v souladu s předloženými podklady.

3. Možnost pro Vaše dotazy

Společná schůzka se zákazníkem je nezbytný a důležitý krok v procesu realizace betonové garáže. Obsahem schůzky je poskytnout zákazníkovi veškeré potřebné informace k přípravě osazení garáže, zodpovědět případné dotazy zákazníka a shlédnout místo, kde bude garáž montována.

Pokud není možné schůzku zrealizovat, doporučujeme konzultovat možnosti osazení s nejbližší specializovanou společnosti, která osazení garáže na místo zajistí. Cílem je zjistit jestli je dostatečné množství prostoru pro mechanizaci přímo v místě osazení.

4. Smlouvy a faktura

Zde dochází k podpisu smlouvy o dílo a objednávky. Dokumenty obsahují smluvní podmínky, za kterých bude garáž dodána. Důležitá je specifikace garáže a předání podkladů ke stavební připravenosti před dodáním garáže. Nakonec od nás obdržíte zálohovou fakturu.

5. Vaše zakázka je zařazena do harmonogramu výroby závodu ve Spelle v Německu

Termín dodání betonové garáže je 6-8 týdnů od uhrazení zálohové faktury. Přesný termín dodání může být upraven dle získání souhlasu viz bod 6.

6. Vyřízení stavebního povolení

Stavební povolení se vyřizuje podle velikosti zastavěné plochy:

a) Zastavěná plocha do 25m2 (jednogaráž) - povoluje se v režimu územního souhlasu. V tomto případě dodáme zákazníkovi ZDARMA potřebné doklady (zejména technickou zprávu a grafické přílohy).

b) Zastavěná plocha nad 25 m2 (dvojgaráž) - vyžaduje rozhodnutí o umístění stavby (územní rozhodnutí) a stavební povolení. Stavební úřad může obě řízení provést jako sloučené. Standardně dodáváme originální projektovou dokumentaci pro stavební řízení.

Více informací zde.

6. Příprava místa před dodáním

Dle dodaných podkladů si zákazník zajistí sám nebo prostřednictvím naší společnosti realizaci základových pasů.

7. Objednání osazení garáže

V tomto kroku je nutné, aby zákazník rezervoval ve spolupráci s místní jeřábnickou společností termín osazení betonové garáže na základě informace o přesném termínu dodání. Objednání osazení jeřábem a napojení na domovní elektrický přívod (v případě dodání automatického pohonu nebo elektroinstalace) zajišťuje zákazník dle místních podmínek.

8. Dodání a osazení garáže

Zákazníkovi je dodána a osazena betonová garáž na připravené základy.

9. Užívání garáže ihned po osazení

Velikou výhodou montovaných betonových garáží je skutečnost, že garáž je určena k okamžitému používání ihned po osazení.

10.Spokojenost klienta

Výsledkem našeho úsilí je Vaše spokojenost po stránce kvality, přístupu i ceny. Pokud budete s naší prací spokojeni, budeme rádi, když naše služby doporučíte i ve Vašem okolí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím kontaktujte nás.